Zapraszamy na naszą stronę facebookowa 584ac2d03ac3a570f94a666d

 

 

Poniedziałek15lipca2024 r.

Godz. 7.00

+ Katarzyna Sawicka – Wójcik – od koleżanek i kolegów z kl. VIII a Szk. Pst. Nr 4

Godz. 18.00

1) + Henryka Grobelska – od sąsiadów

2) + Stanisław Domagalski

Wtorek16 lipca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Teresa Kopacz – od sąsiadów

Godz. 18.00

1) + Maria 9. r. ś., Jerzy Burda i zm. z rodz. Burdów i Kochańskich

2)+ Teresa Henryk Piotrowscy

Środa –17lipca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Stefan, Tekla Skałdanowscy, ks. Roman Składanowski

Godz. 18.00

1) + Ks. Roman Składanowski – od rodziny Tyburczyków

2) + Józef Dąbrowski – od syna Jarosława

3) za przyczyna MBF i św. KK z prośba o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebna łaski, dary Ducha świętego i łaskę zdrowia dla Wiktorii w 19. r. urodzin

Czwartek – 18lipca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Marianna Kopyś r. ś.

Godz. 18.00

1) + Zbigniew Derlaga 3. r. ś.

2) + Katarzyna Sawicka – Wójcik – od Renaty Guguła z dziećmi

Piątek –19lipca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Zofia, Cecylia, Jan Wróbel r. ś.

Godz. 18.00

1) + Jadwiga, Piotr Litwińscy

2) + Katarzyna Sawicka - Wójcik– od koleżanek i kolegów z kl. VIII a, Szk. Podst. Nr 4

Sobota – 20lipca 2023 r.

Godz. 7.00

+ za zm. więźniów pracujących w zakładzie Gola Świdnicka

Godz. 18.00

1)+ Czesława(k) Kołt r. s., i imieninowa

2) + Marianna, Stanisław Partyka

Niedziela – 21lipca 2024 r.

Godz. 7.00

+Janina, Jan Dzioba, Marianna, Józef Urbanik, Aleksander Gumuła i zm. z rodz.  

Godz. 9.00

za Parafian

Godz. 10.30

1)+ Marianna Nowakowska, Władysław Szeląg

2) + Ryszard Jankowski 1. r. ś.

Godz. 12.00

+ Zofia, Stanisław, Paweł Myśliwiec, zm. z rodz. Myśliwców i Żylińskich

Godz. 18.00

+ Aleksandra(k), Eugeniusz, Jan Żywczyk, Zdzisław, Teresa, Ireneusz, Zdzisław, Tadeusz Kaniewskich i zm. z rodz.

 

Poniedziałek08 lipca2024 r.

Godz. 7.00

+ Ks. Roman Składanowski – od rodziny Zielińskich

Godz. 18.00

1) + Maria, Franciszek, Stanisław Kopyra, Władysława(k), Witold, Ryszard, Szczepan Błasiak, Leszek Wasicki, Piotr Bober, Helena, Tadeusz, Jarosław Korpikiewicz

2) + Bolesław, Marianna w kolejną rocznicę śmierci

Wtorek09 lipca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Katarzyna Sawicka - Wójcik – od rodziny Krakowiaków

Godz. 18.00

1) + Paweł Stępniewski – od sąsiadów z klatki

2)+ Katarzyna Sawicka - Wójcik – od sąsiadów z I kl. BL. 43

Środa –10lipca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Roman Składanowski – od rodziny Kowalczyków z Lipówki

Godz. 18.00

1) + za duszę czyścowe

2) + Teresa Rychta – od rodziny Andrzejewskich i Marców

3) + Józef, Janina Bibuła

Czwartek – 11lipca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Andrzej Jabłoński – od żony Wandy i syna Rafała

Godz. 18.00

1) + Andrzej Wajszczyk r. ś., zm. z rodz. Wajszczyków, Młynarczyków, Ziarków, Pastuszków

2) + Teofil 30. r. ś., Zofia, Stanisława(k), Józef Mianowanych, Helena, Józef Matyga

Piątek –12lipca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Aleksandra(k) Fatylak – od koleżanki

Godz. 18.00

1) + zm. z rodz. Dąbrowskich i Kowalskich

2) + Anna Robert, Stanisława(k), Łokieć, i zm. rodz. Dydów

Sobota – 13lipca 2023 r.

Godz. 7.00

+ Helena, Stanisław, Witold Gawron

Godz. 18.00

1)+ Ks. Andrzej Sala

2) + Artur Gierczak i zm. z rodz. Gierczaków, Gajowików, Lechów

Niedziela – 14lipca 2024 r.

Godz. 7.00

+Anna, Władysław Wolak, Danuta Grudzień, Jan, Janina, Maria, Kazimierz Guska

Godz. 9.00

za Parafian

Godz. 10.30

1)+ Stanisława(k), Stanisław Dąbrowscy, Marianna Skrzypczak, Małgorzata Zarzycka

2) + Barbara Pustuła – od córki Magdy z Rodziną

Godz. 12.00

+ Anna r. ś., Krzysztof Leśkiewicz

Godz. 18.00

+ Paweł Stępniewski – od sąsiadów z klatki

 

Poniedziałek01 lipca2024 r.

Godz. 7.00

+ Ks. Roman Składanowski – od parafian

Godz. 18.00

1) + Halina Pytlak – imieninowa

2) + Marian Kosno

Wtorek02 lipca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Ks. Roman Składanowski – od parafian

Godz. 18.00

1) + Wanda, Marian Nachyła

2)+ Janina r. ś., Edward, Waldemar Ciosek, Stanisław Marzec r. ś., Ludwik, Balbina Zdańskich

Środa –03lipca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Roman Składanowski – od Rycerstwa Niepokalanej

Godz. 18.00

1) Msza św. wynagradzająca za zniewagi NSPJ

2) + Andrzej Jabłoński – od żony Wandy i syna Rafała

3) + Jan, Leokadia Zieja

Czwartek – 04lipca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Ks. Roman Składanowski – rodziny Mokrzyckich

Godz. 18.00

1) + Aniela Kurpias r. ś. i zm. z rodziny Kurpiasów i Mierzyńskich

2) Msza św. wynagradzająca NSPJ

Piątek –05lipca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Katarzyna Sawicka – Wójcik – od Beaty i Jakuba i syna Damiana

Godz. 18.00

1) Msza św. wynagradzająca NSPJ i Boże błogosławieństwo dla KŻR, LM, Rycerstwa Niepokalanej

2) w intencji Wspólnoty Sychar

Sobota – 06lipca 2023 r.

Godz. 7.00

+ Grzegorz Reguła

Godz. 18.00

1)Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi i błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla KŻR, LM, Rycerstwa Niepokalanej

2) Msza św. Wynagradzająca za zniewagi i grzechy przeciwko Najświętszej Eucharystii i stanowi Kapłańskiemu

Niedziela – 07lipca 2024 r.

Godz. 7.00

+Zbigniew Przydatek, Wit, Otolia, Stanisław, Władysław Swat

Godz. 9.00

za Parafian

Godz. 10.30

1)+ BarbaraPustula – od męża

2) + Edward Drobicz 3. r. ś.

Godz. 12.00

1)Przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośba o potrzebne łaski, dar Bożego hojnego błogosławieństwa, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia dla wnuka Tomasza w 30. rocznicę urodzin

2) + Krystyna 3. r. ś., Eugeniusz 2. r. ś. Szymczyk

Godz. 18.00

+ Barbara Konieczna

 

Poniedziałek24 czerwca2024 r.

Godz. 7.00

Przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośba o potrzebne łaski, dar Bożego hojnego błogosławieństwa, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia dla Jana – imieninowa

Godz. 18.00

1) + Krzysztof Bednarek greg 24

2) + Janina, Stefan Kaczor, Janina, Józef Nowak

Wtorek25 czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Krzysztof Sykutowski

Godz. 18.00

1) + Krzysztof Bednarek greg 25

2)+ Tadeusz, Maria, Piotr, Maria Tarnowskich i zm. z rodziny

Środa –26czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Krzysztof Bednarek greg 26

Godz. 18.00

1) + Władysław Wójcik35. r. ś.

2) + Jan, Ryszard, Helena, Ignacy Jaros, Stanisław, Zuzanna Barańskich

Czwartek – 27 czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Jerzy Dylewski i zm. z rodziny

Godz. 18.00

1) + Krzysztof Bednarek greg 27

2) + Władysława(k), Władysław Błaszczyk, Władysława(k) Doros, Mateusz Wójcik

Piątek –28 czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Krzysztof Bednarek greg 28

Godz. 18.00

1) + Michalina, Franciszek Kostyńscy, Elżbieta, Adam Ćwiekowie, Jacek Sokół, Andrzej

2) Przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośba o potrzebne łaski, dar Bożego hojnego błogosławieństwa, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia dla Teresy – urodzinowa

Sobota – 29 czerwca 2023 r.

Godz. 7.00

+ Krzysztof Bednarek greg 29

Godz. 18.00

1)+ Barbara Krawczyk 7. r. ś. – od męża z dziećmi

2) + Marianna, Henryk Kotulski – od dzieci, i zm. z rodz. Kotulskich i Pocheciów

Niedziela – 30 czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+Józef Zybała 8. r. ś. i zm. z rodz.

Godz. 9.00

za Parafian

Godz. 10.30

1)+Krzysztof Bednarek greg 30 (ostatnia)

2) + Bożena Krzowska

Godz. 12.00

1)Przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośba o potrzebne łaski, dar Bożego hojnego błogosławieństwa, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia dla Maksymiliana Gerst

2) Przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośba o potrzebne łaski, dar Bożego hojnego błogosławieństwa, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia dla Mariiw 70. Rocznica urodzin– córki z mężem i wnukiem

Godz. 18.00

+ Tadeusz Świstak 4. r. ś.

 

Poniedziałek17czerwca2024 r.

Godz. 7.00

+ Krzysztof Bednarek greg 17

Godz. 18.00

1) + Józefa(k), Jan, Antonina Kopacz, Piotr Matfiejczuk

2) + Marianna, Lucjan Możdżeń

Wtorek18 czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+ ks. Roman Składanowski - KŻR

Godz. 18.00

1) + Krzysztof Bednarek greg 18

2)+ Bogusław Pater

Środa –19czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Krzysztof Bednarek greg 19

Godz. 18.00

1) + Anna Kurosad, Magdalena Styrna, Kazimierz Masternak

2) + Jan Politański i zm. z rodziny

3) + Jadwiga Wróbel 1. r. ś.

Czwartek – 20 czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Jan, Franciszka(k) Sitek

Godz. 18.00

1) + Krzysztof Bednarek greg 20

2) + Edward, Zofia, Sylwester, Marek Krakowiak, Adam, Henryka(k), Teodozja Wrona i zm. z rodz.

Piątek –21 czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Ks. Roman Składanowski – od Wspólnoty NSPJ

Godz. 18.00

1) + Krzysztof Bednarek greg 21

2) + Zygmunt Jedlikowski

Sobota – 22 czerwca 2023 r.

Godz. 7.00

+ Krzysztof Bednarek greg 22

Godz. 18.00

1)+ Jan Kosno, Jan Domagalski

2) + Elżbieta Żywczyk, Katarzyna Kuczun

Niedziela – 23 czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Krzysztof Bednarek greg 23

Godz. 9.00

1)za Parafian

2)+ Andrzej Fiszer

Godz. 10.30

1)+ Wacław Zawadzki

2) + Jan, Marianna Grudzień, Władysław Szeląg

Godz. 12.00

Msza święta prymicyjna ks. Mateusza Rogozińskiego

Godz. 18.0

+ Bimek Jan – imieninowa, Maria, Antoni Przysucha

 

Poniedziałek10czerwca2024 r.

Godz. 7.00

+ Krzysztof Bednarek greg 10

Godz. 18.00

1) + Franciszek, Janina Lipiec i zm. z rodz.

2) wynagradzająca NSPJ

Wtorek11 czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Leokadia 5. r. ś., Jan Zieja

Godz. 18.00

1) + Krzysztof Bednarek greg 11

2)+ Gustaw Kędziora 17. r. ś.

Środa –12czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+ ks. Roman Składanowski – od LM

Godz. 18.00

1) + Krzysztof Bednarek greg 12

2) + Zofia Grad

3) + Andrzej Biesiada

Czwartek – 13 czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Krzysztof Bednarek greg 13

Godz. 18.00

1) + Ks. Andrzej Sala

2) + Mariusz, Helena, Antoni Kusztal, Jadwiga, Ireneusz, Antoni Janik

3) + Bożena Cybulska 3. r. ś.

Piątek –14 czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Ks. Roman Składanowski - LM

Godz. 18.00

1) + Krzysztof Bednarek greg 14

2) + Maria, Franciszek, Stanisław Kopyra, Władysława(k), Witold, Ryszard, Szczepan Błasiak, Leszek Wąsicki, Piotr Bober, Tadeusz, Jarosław Korpikiewicz

Sobota – 15 czerwca 2023 r.

Godz. 7.00

+ Krzysztof Bednarek greg 15

Godz. 18.00

1)+ Bożena, Maciej Krawczyk

2) + Marek Rogoziński

Niedziela – 16 czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+Aleksander Domański, Barbara Wróbel, Marianna, Józef Madej i zm. z rodz.

Godz. 9.00

za Parafian

Godz. 10.30

1)przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia dla Ewy i Adama w 40. rocznicę ślubu

2) przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia dla Anety Krakowiak w 50. rocznicę urodzin    

Godz. 12.00

1)przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i laskę zdrowia dla wnusi

2) + Janusz Szuba – syna Jakuba

Godz. 18.0

+ Krzysztof Bednarek greg 16

 

Poniedziałek03czerwca2024 r.

Godz. 7.00

przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia dla ks. Grzegorza w 24. święceń kapłańskich

Godz. 18.00

1) + Krzysztof Bednarek greg 3

2) +Budzeń Piotr 24. r. ś

3) + Henryk Zdyb 6. r. ś.

Wtorek04 czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Krzysztof Bednarek greg 4

Godz. 18.00

1) + za duszę czyścowe

2)+ Tadeusz Sobczyński 10. r. ś., zm. z rodziny Sobczyńskich, Guzalów, Susków

Środa –05czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+ ks. Roman Składanowski

Godz. 18.00

1) + Krzysztof Bednarek greg 5

2) msza święta wynagradzająca za zniewagi i grzechy uczynione NSPJ

Czwartek – 06 czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Krzysztof Bednarek greg 6

Godz. 18.00

1) + Janina 11. r. ś., Józef, Ryszard, Zbigniew, Jadwiga Gryz, Aniela Lewandowska

2) + Kamila(k), Jan Głaz, Janina, Walentego Ścibisz

Piątek –07 czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Krzysztof Bednarek greg 7

Godz. 18.00

1) w intencji Wspólnoty Sychar

2) wynagradzająca za grzechy i zniewagi NSPJ oraz Boże błogosławieństwo dla wspólnoty KŻR, LM, Rycerstwa Niepokalanej

Sobota – 08 czerwca 2023 r.

Godz. 7.00

+ Krzysztof Bednarek greg 8

Godz. 18.00

1)+ Juli Mroczkowska

2) + Janina Kasprzyk, Maria, Andrzej, Stanisław, Zofia, Marian Skarba

Niedziela – 09 czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+Edwarda(k), Albert Lerkę, Genowefa, Jan, Zdzisław Marzec i zm. z rodz.

Godz. 9.00

za Parafian

Godz. 10.30

1)+ Wiesław, Zofia, Tadeusz, Zofia, Józef Wilczyńscy

2) + Marcin Widerski

Godz. 12.00

1)przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i laskę zdrowia dla Karola w 18. Rocznicę urodzin

2) + Krzysztof Bednarek greg 9

Godz. 18.0

+ Helena, Stanisław Lesiak, Janina, Henryk Kupisz, Jadwiga Przeworska

 

Poniedziałek27maja2024 r.

Godz. 7.00

+ Ks. Roman Składanowski – od mieszkańców z BL. 1

Godz. 18.00

1) + Barbara Pustuła greg 27

2) + Stanisław, Józefa(k) Jaguś i zm. z rodz. Jaguś, Kopeć

Wtorek28maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 28

Godz. 18.00

1) + Andrzej Jabłoński 30. r. ś. i zm. z rodz. Kolasów, Jabłońskich

2)+ Marianna, Antoni, Józef Gała, Anna Jamrożek

Środa –29maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 29

Godz. 18.00

1) + ks. Andrzej Sala, Magdalena Frankowska, Zofia, Józef Sala

2) + Stanisława(k), Marian, Władysław Szelochi zm. z rodz.

3) + Zofia Stępień 1. r. ś.

Czwartek – 30maja 2024 r.

UROCZYSTOŚĆ NAJŚW. CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 30 (ostatnia)

Godz. 9.00

zaParafian

Godz. 12.00

1)+ Marianna, Jan Rzeszotek, Janina, Wincenty Waza, Kazimiera, Stefan Siastała

2) + Lucyna Piotr Lis, Marianna, Kazimierz Kalinowskich i zm. z rodz.

Godz. 18.00

przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia dla Teresy.

Piątek –31 maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ ks. Roman Składanowski – od Teresy

Godz. 18.00

1) o dary Ducha Świętego dla Legionu Maryi

2) + Maria Rusak, Kazimierz Rdzanek, Mieczysława(k), Jan, Piotr, Maciej

Sobota – 1 czerwca 2023 r.

Godz. 7.00

+ Krzysztof Bednarek greg 1

Godz. 18.00

1)+ Juli Mroczkowska

2) + Maciej Krzciuk – od syna Michała, synowej Barbary i wnuka Jakuba

Niedziela – 2 czerwca 2024 r.

Godz. 7.00

+ Krzysztof Bednarek greg 2

Godz. 9.00

za Parafian

Godz. 10.30

1)przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i laskę zdrowia dla Anety i Sebastiana 22. rocznicę ślubu

2) + Teresa, Władysław, Józefa(k), Wojciech, Jan Słota

Godz. 12.00

1)+ Marianna, Władysław Zwierzyk, Janina, Zdzisław Piotrowscy

2) + Krystyna Wesołowska 1. r. ś. – od męża, dzieci i wnuków

Godz. 18.0

+ Józefa(k), Tomasz, Stanisław, Cezary, Dawid Skotnickich i zm. z rodz.

 

Poniedziałek20 maja2024 r.

Godz. 7.00

przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i laskę zdrowia dla Mateusza Skoczewskiego – urodzinowa

Godz. 18.00

1) + Barbara Pustuła greg 20

2) + Sławomir 1. r. ś., Zofia, Aleksander Sadło, Adam, Helena, Ryszard Szczypciaków, Jacek Raban

Wtorek21maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 21

Godz. 18.00

1) + za dusze czyścowe

2)+ Zofia, Wacław Wielgus, Stanisław Łebek

Środa –22maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Anna Krakowiak-Lipczyńska 2. r. ś. – intencja od rodziców

Godz. 18.00

1) + Barbara Pustuła greg 22

2) + Stanisław Smętek, Stefania, Antoni Radziszewscy

3) + Robert, Tomasz Malik, Józef, Józefa(k) Ułanów

Czwartek – 23maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 23

Godz. 18.00

1) + Andrzej Fiszer

2)+ Bogusław Stachurski, Leokadia Rokośna

Piątek –24 maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 24

Godz. 18.00

1) przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i laskę zdrowia dla Joanny w 50. r. urodzin                          

2) + Janina Koseła – od koleżanki Bartnik

Sobota – 25 maja 2023 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 25

Godz. 18.00

1)Msza św. dziękczynna za 21. lat Legionu Maryi

2) + Jerzy Leśkiewicz

Niedziela – 26maja 2024 r.

Godz. 7.00

+Kazimiera, Józef Chmiel, Czesław Fietko i zm. z rodz. Chałupczaków, Chmielów

Godz. 9.00

za Parafian

Godz. 10.30

1)+ Stanisław Lubowiecki 8. r. ś.

2) + Marianna, Władysław, Władysław Bińczak

Godz. 12.00

1)przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i laskę zdrowia dla Jacka Ślefarskiego  

2) przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i laskę zdrowia dla Aleksandry w 1. r. urodzin

Godz. 18.0

+ Barbara Pustuła greg 26

 

Poniedziałek13maja2024 r.

Godz. 7.00

+ Krystyna, Bogdan, Mirosław Miklewscy

Godz. 18.00

1) + Barbara Pustuła greg 13

2) +ks. Andrzej Sala

3) + Barbara, Józef Wróblewscy, Anna, Józef Sierant

Wtorek14maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 14

Godz. 18.00

1) + Daniela(k), Adam Kowalscy, Teresa Strojna, Halina Tomaszewska

2)wynagradzająca NSPJ

Środa –15maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 15

Godz. 18.00

1) + Zofia Pater, Teresa Kolanowska

2) przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i laskę zdrowia dla Zofii – imieninowa

3) + Marcin Cesarski 4. r. ś.

Czwartek – 16maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Filip r. ś., Helena Czubak, dusze w czyśćcu cierpiące

Godz. 18.00

1) + Barbara Pustuła greg 16

2)+ Bogusław Pater

Piątek –17 maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 17  

Godz. 18.00

1) +Jerzy, Dariusz, Franciszek, Magdalena Grallów, Stanisław, Wiktoria, Danuta Stępień

2) + Maria, Jan, Zofia, Walenty Skóra

Sobota – 18 maja 2023 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 18

Godz. 18.00

1)+ Maria, Franciszek, Stanisław Kopyra, Władysława(k), Witold, Ryszard, Szczepan Błasiak, Leszek Wasicki, Piotr Bober, Helena, Tadeusz, Jarosław Korpikiewicz

2) + Zygmunt, Zofia, Adam Walkiewicz, Julia, Michał Bilscy

Niedziela – 19 maja 2024 r.

Godz. 7.00

+ Barbara Pustuła greg 19

Godz. 9.00

za Parafian

Godz. 10.30

1)+ Bolesław, Helena Bartkiewicz

2) przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i laskę zdrowia dla Teresy i Jana

Godz. 12.00

1) przez pośrednictwo MBF i św. KK w intencji dzieci I komunijnych i ich rodziców

Godz. 18.0

przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o dar Bożego błogosławieństwa i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia dla Elżbiety, Jerzego i Rafała