Zapraszamy na naszą stronę facebookowa 584ac2d03ac3a570f94a666d

 

 

Poniedziałek26 lutego2024 r.

Godz. 7.00

1) + Wojciech Wierzbiński greg. 26

Godz. 18.00

1)+Józef Kaniowski – od córek i syna z rodzinami

2) + Krystyna Wosiek – od brata Stanisława z rodziną

Wtorek27 lutego 2024 r.

Godz. 7.00

+ Wojciech Wierzbiński greg. 27

Godz. 18.00

1) + Helena, Marian Ślusarz, Zofia, Wacław Piotrowscy i zm. z rodziny

2)+ Krystyna Artykiewicz 20. r. ś.

Środa –28 lutego 2024 r.

Godz. 7.00

+Ks. Roman Składanowski – od parafian

Godz. 18.00

1) +Wojciech Wierzbiński greg. 28

2) + Andrzej Wójcik 3. r. ś.

Czwartek – 29lutego 2024 r.

Godz. 7.00

+ Wojciech Wierzbiński greg. 29

Godz. 18.00

1) + Józef Kaniowski – od załogi ADAKSU

2) + Janina Koseła – od rodziny Kwiatkowskich i Stańków

Piątek – 01marca 2024 r.

Godz. 7.00

1)+ Wojciech Wierzbiński greg. 30 (ostatnia)

2) + Andrzej Fiszer greg. 1

Godz. 18.00

1)Za pośrednictwem Matki Bożej Fatimskiej i św. KK w intencji wspólnoty Sychar

2) Wynagradzająca NSPJ oraz z prośba o błogosławieństwo Boże dla członków Żywego Różańca, Legionu Maryi, Rycerstwa Niepokalanej

Sobota – 02marca 2023 r.

Godz. 7.00

+Andrzej Fiszer greg. 2

Godz. 18.00

1)Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi z prośbą o błog. i opiekę dla członków Żywego Różańca, Legionu Maryi, Rycerstwa Niepokalanej

2) +Helena Chodakowska, Helena Dorociak

GŁÓWNE UROCZYSTOŚCI ODPUSTOWE

Niedziela – 03Marca 2024 r.

Godz. 7.00

+Andrzej Fiszer greg. 3

Godz. 9.00

za Parafian

Godz. 10.30

1) + Krystyna, Bronisława(k), Jan Sabat, Katarzyna, Marian Czub

2) + Jerzy Zagożdżon

Godz. 12.00

1)+Tadeusz, Marianna, Wincenty, Karolina Nowocień, Jan Wiktoria Jabłońscy

2) + Stanisław Styczeń – od Agaty z rodziną

Godz. 18.00

+Genowefa Krzowska 14. r. ś.

 

Poniedziałek19 lutego2024 r.

Godz. 7.00

1) + Wojciech Wierzbiński greg. 19

Godz. 18.00

1)+Stanisław Styczeń- od kuzynki Sabiny z rodziną

2) + Wanda, Marian Nachyła, Zofia Cis

 

Wtorek20 lutego 2024 r.

Godz. 7.00

+ Wojciech Wierzbiński greg. 20

Godz. 18.00

1) + Stanisław Dorociak 1. r. ś.

2)+ Anna, Robert Świder

 

Środa –21 lutego 2024 r.

Godz. 7.00

+Ks. Roman Składanowski – od parafian

Godz. 18.00

1) +Wojciech Wierzbiński greg. 21

2) + Grzegorz Lisowski 19. r. ś. i zm. z rodz. Lisowskich, Mazurów i Warychów

3) + Stanisław Kisiel – od żony i córek z rodzinami w 30 dzień od śmierci

 

Czwartek – 22lutego 2024 r.

Godz. 7.00

+ Wojciech Wierzbiński greg. 22

Godz. 18.00

1) Przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, łaskę zdrowia dla Marty - imieninowa

2) + Stanisław Styczeń – od wnuka Jakuba z rodziną

 

Piątek – 23lutego 2024 r.

Godz. 7.00

+ Wojciech Wierzbiński greg. 23

Godz. 18.00

1) + Andrzej Fiszer

2) + Andrzej Pytel 2. r. ś.

Sobota – 24lutego 2023 r.

Godz. 7.00

+Stanisław Styczeń - od przyjaciół

Godz. 18.00

1)+ Wojciech Wierzbiński greg. 24

2) + Kazimierz 37. r. ś., Janina Skwarek i zm. z rodz.

 

Niedziela – 25stycznia 2024 r.

Godz. 7.00

+Marianna, Jan, Anna, Michał, Stanisław Pająk

Godz. 9.00

za Parafian

Godz. 10.30

1) + Alfred, Katarzyna, Stanisław Bzowscy, Jan, Marianna Bzowscy      

2) + Regina, Marian Jakubowskich

Godz. 12.00

1)+Józefę Czerwińską w r. ś.

Godz. 18.00

+ Wojciech Wierzbiński greg. 25

 

Poniedziałek12 lutego2024 r.

Godz. 7.00

1) + Wojciech Wierzbiński greg. 12

Godz. 18.00

1)+Stanisław Styczeń- od Kazimierza Filipczaka z rodziną

2) + Stanisława(k), Michał Śmieszek, Halina, Tadeusz Mazur, Wiesław Kaczor

Wtorek13 lutego 2024 r.

Godz. 7.00

+ Maria Politańska – od dzieła Intronizacji NSPJ

Godz. 18.00

1) + Ks. Andrzej Sala

2) Wojciech Wierzbiński greg. 13

3)+ Władysław, Marianna, Władysław Bińczak

Środa –14 lutego 2024 r.

Godz. 7.00

+Wojciech Wierzbiński greg. 14

Godz. 18.00

1) +Stanisław Styczeń – od wnuka Jana

2) + Józef Kaniewski – od żony

Czwartek – 15lutego 2024 r.

Godz. 7.00

Przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, łaskę zdrowia dla Weroniki Skoczewskiej - imieninowa

Godz. 18.00

1) +Józef Kołt w r. ś.

2) + Wojciech Wierzbiński greg. 15

Piątek – 16lutego 2024 r.

Godz. 7.00

+ Wojciech Wierzbiński greg. 16

Godz. 18.00

1) + Wacław Grad, Jan, Maria Szatan

2) + Stanisław Styczeń – od brata Jurka

Sobota – 17lutego 2023 r.

Godz. 7.00

+ Ks. Roman Składanowski – od parafian

Godz. 18.00

1)+ Wojciech Wierzbiński greg. 17

2) + za dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela – 18stycznia 2024 r.

Godz. 7.00

+Krystyna Wosiek – od sąsiadów

Godz. 9.00

za Parafian

Godz. 10.30

1) Stanisława(k), Stanisław Dąbrowscy, Marianna Skrzypczak, Małgorzata Zarzycka, Zygmunt Kaczmarski

2) + Aleksandra(k), Eugeniusz, JanaŻywczyk, Zdzisław, Zdzisław, Tadeusz Kaniewskich i zm. z rodz.

Godz. 12.00

1)+Stanisław Rybicki 2. r. ś., Jan, KatarzynaCiechocińskich, Kazimierz Żaczkiewicz

2)Przez pośrednictwo MBF i św. KK z prośbą o potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, łaskę zdrowia dla Grażyny

Godz. 18.00

+ Wojciech Wierzbiński greg. 18

Czytaj więcej...
Czytaj więcej...
Czytaj więcej...
Czytaj więcej...
Czytaj więcej...
Czytaj więcej...
Czytaj więcej...